Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Czemu kurtyny PCV to lepsze rozwiązanie niż drzwi

W różnych halach produkcyjnych czy magazynowych, ale też i wielu firmowych budynkach często są stosowane różnego rodzaju bramy czy drzwi. Montowane są one zarówno między poszczególnymi pomieszczeniami, jak też i na zewnątrz. Jeżeli z tego typu miejsc będzie się korzystać wyłącznie raz na jakiś czas, to wówczas mogą być one spokojnie zamykane.

Całkowicie odmiennie przedstawia się sytuacja, kiedy przechodzić przez nie często będą pracujące osoby albo przejeżdżać jakieś firmowe pojazdy, przykładowo wózki widłowe. W takich przypadkach otwieranie za każdym razem będzie nie tylko mało wygodne, ale też i kosztowne pod względem czasu. Ale nie zawsze się da pozostawić drzwi otwarte lub nawet je całkiem ściągnąć. Między obiema stronami mogą się bowiem pojawić duże różnice w temperaturze, jak również zapylenie, kurz czy trudne warunki atmosferyczne.

W tego typu sytuacjach można jednak pomyśleć o rozwiązaniu, które z powodzeniem stosowane jest od wielu lat w różnego rodzaju firmach. Mianowicie tu będzie chodziło o kurtyny PCV, zrobione z folii PCV. Przez to, że foliowe paski mają dość dużą grubość i po zawieszeniu będą na siebie zachodzić, to w skuteczny sposób oddzielają różne pomieszczenia. Ale jednocześnie bardzo łatwo można przez nie przejechać albo przejść, a po tym bardzo szybko wracają do pierwotnych kształtów. całkowita szerokość takich pasków może wynosić od kilku do kilkunastu centymetrów, a oferowane są one zarówno przezroczyste, cieszące się największą popularnością, jak też w dużej ilości kolorów.

+Tekst Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY