Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Ekskluzywne domy na wodzie od marki SHOGUN HOUSEBOAT

Nowoczesne domy na wodzie proponuje marka SHOGUN HOUSEBOAT. Pływające apartamenty są przystosowane do oczekiwań osób, które chciałyby je zakupić. Kiedy ktokolwiek docenia oryginalność, wolność, jak i spędzenie czasu w wygodnych warunkach, to dom na wodzie może spełnić jego oczekiwania. Powierzchnia mieszkalna w tego typu domu to dwadzieścia jeden m2. Dom posiada 3 tarasy.

Kupujący mają do dyspozycji nowoczesne, zgodne pod względem designu, jak i praktyczne wnętrza. Projektanci wnętrz, jacy się tym zajmują wezmą pod uwagę wszystkie szczegóły, jakie bezpośrednio mają przełożenie w tym, iż pływający dom spełni wszystkie oczekiwania. W apartamencie znajduje się komfortowa łazienka z kabiną prysznicową. Salon jest w pełni przeszklony oraz wydzielony w nim jest praktyczny i w pełni wyposażony aneks kuchenny. W domu można znaleźć również dwie oddzielne sypialnie, a w pokoju dziennym jest możliwa do rozłożenia kanapa. Rozległy taras ma trzydzieści metrów kwadratowych.

Na samej górze znajdują się bariery. Należy wobec tego stwierdzić że apartament ten prezentuje się świetnie. Domy na wodzie od zaprezentowanej firmy są również niezależne. Mają znajdującą się w środku kanalizację, ciepłą i zimną wodę, ogrzewanie a także klimatyzację. Houseboat można też w dowolny sposób podłączyć w ogólnodostępnych marinach źródeł zasilania zewnętrznego do wody oraz do prądu. Każdy, kto chciałby się stać właścicielem takiego luksusowego domu ma taką sposobność. Szczególnie jest to docenione w czasie koronawirusa. To również dobre wyjście dla takich osób, które nie chcą przebywać w zatłoczonych hotelach.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY