Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Jak wybrać najbardziej odpowiedni basen do ogrodu

Kiedy pojawią się letnie upały w wielu ogrodach pojawiają się napełnione wodą baseny. Nie ma potrzeby jechania wtedy nad rzekę, jezioro czy jakiś prawdziwy basen, żeby trochę się ochłodzić, bo można w każdej chwili zrobić to we własnym. Basen ogrodowe są oferowane w dużej ilości wersji, z tego też powodu przed zakupem warto się zastanowić, co dokładnie będzie potrzebne.

Najmniejsze i też najtańsze są baseny w wersji dmuchanej, przede wszystkim przeznaczone dla maluchów. Bardzo szybko się je rozkłada, i po wlaniu wody dzieci od razu mogą się oddać świetnej zabawie. Nieco większą i bardziej wytrzymałą wersją basenów są modele rozporowe.

U góry dysponują one wzmocnionym kołnierzem, który daje odpowiednią wytrzymałość całej konstrukcji. Jeżeli z wodnych przyjemności chcieliby też skorzystać dorośli, to zastanowić się warto nad zakupem modelu stelażowego. W nim konstrukcja nośna jest oparta na aluminiowej lub stalowej ramie, co umożliwia dużo większą powierzchnię i głębokość. Stelażowe baseny mogą mieć prostokątny lub okrągły kształt, często na ich wyposażeniu jest również metalowa drabinka.

Jeśli ktoś interesuje się zakupem basenu ogrodowego, to może sprawdzić ofertę firmy www.renovey.com/pl/. Przy okazji zaopatrzyć się powinien w pewne akcesoria, które na pewno mocno się przydadzą przy użytkowaniu basenu. Na przykład warto pomyśleć o zamówieniu maty na dno, która zabezpieczy przed przypadkowym uszkodzeniem. Może się również przydać pokrywa, żeby do basenu nie wpadał kurz i liście, a także zestaw łatek do naprawy.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY