Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Park Umag i kemping Lanterna w Chorwacji – wynajem kampera daje wiele dyspozycji na podróżowanie

Mówiąc o urlopach, z trudem wyimaginować sobie inne miejsce, aniżeli Chorwacja. Doskonałe wybrzeże, a wspólnie z nim Park Umag, inaczej wioska, która dosłownie w wakacje tonie w słońcu. Kemping ten oddalony jest o blisko osiem kilometrów od Umag, miasteczka chorwackiego. Mówiąc o kempingu Park Umag, warto wtrącić, że na tle innych ten faworyzuje się długą plażą i fantastycznym krajobrazem na morze. Turyści są w stanie korzystać z kompleksu basenów, który został oddany do użytku względnie niedawno. Starsze osoby w głównej mierze lubują się w wodospadach i jacuzzi. Z kolei dzieci – lubią statek piracki ze zjeżdżalniami. Jest to miejsce przygotowywane w głównej mierze z myślą o najmłodszych wczasowiczach.

Równie obszerną popularnością radują się inne atrakcje. Te z kolei przeznaczone są dla młodzieży. Mowa o parku adrenaliny, który bez wątpienia wzbudza wiele emocji wśród młodocianych wczasowiczów. Dostarcza on albowiem dużo wrażeń. Właśnie w tym położeniu znajduje się dużo kortów tenisowych, jakie są identycznie legendarne, jak baseny. Chorwacja, palące słońce, ciekawa pogoda. Wymarzone miejsce na spędzenie wakacyjnego urlopu. Kemping Lanterna, bowiem oczywiście o nim będzie mowa, rozpościera się na półwyspie w oddali blisko dwunastu kilometrów od dwóch miast: Umag i Poerc.

Miejsce to raduje się obecnością niesłychanie czystej wody w zatoce noszącej nazwę tę samą, co sam kemping – Lanterna. Jeśli pragniesz wynająć przyczepę, przekonaj się samochody kempingowe. To naturalnie ona od dawien dawna przyciąga podróżników nieomalże z całej Europy. Kemping Lanterna oferuje wczasowiczom dużo różnych basenów. Są one przeznaczone zarówno dla dzieci, jak oraz starszych wczasowiczów. Baseny wypełnione są wodami słodkimi czy też słonymi, w zależności od zamiłowań pływających w nim osób. Można korzystać z łódek, żeglować, nurkować, surfować, a nawet jeździć na nartach wodnych.

Wieczorem można się pobawić w dyskotece. Z racji różnych propozycji na spędzanie czasu na konsultowanym obszarze, miejsce to cieszy się niezwykłą renomą wśród podróżników z wielu krajów, w przeróżnym wieku. Wspaniały pomysł na spędzenie rodzinnych wakacji, a także doskonały sposób na szaleństwa z paczką znajomych.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY