Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Pożyczki pod zastaw nieruchomości firmowych – co należy wiedzieć o nich

Spora ilość firm na pewnym etapie swojego rozwoju potrzebuje dodatkowego finansowania, aby się rozwinąć. Opcji na znalezienie środków jest całkiem sporo, może to na przykład być bankowy kredyt, znalezienie inwestora czy w przypadku dużych firm debiut na giełdzie. Jeżeli w skład firmowego majątku będzie wchodzić jakaś nieruchomość, to pokusić się można o dodatkową możliwość, którą jest pożyczka pod zastaw.

Taka forma ma kilka ciekawych zalet, co powoduje że pożyczki pod zastaw cieszą się sporym zainteresowaniem. Przede wszystkim można liczyć na korzystniejsze ogólne oprocentowanie niż w przypadku tradycyjnych kredytów, wynika to z faktu, że podmiot finansujący ponosi znacznie mniejsze ryzyko z uwagi na zabezpieczenie, jakim będzie nieruchomość pożyczkobiorcy. Całkiem spora jest również suma, którą można uzyskać. Najczęściej jest to od 50 do 70 procent tego, ile warta jest nieruchomość, co oznacza że bez problemów pożyczyć można nawet kilka milionów złotych.

Następną istotną zaletą, jaką posiada finansowanie pod zastaw, jest nieduża liczba spraw formalnych do spełnienia. Najważniejsze rzecz jasna będą dokumenty związane z nieruchomością, bo ona właśnie zostanie obciążona hipoteką na rzecz pożyczkodawcy. Ale w wielu przypadkach nie będzie potrzeby przekazywania informacji o bieżących dochodach czy obrotach, co jest sporym ułatwieniem dla przedsiębiorcy, bo nie musi tracić czasu na przygotowanie dokumentów. Pod adresem  https://podzastaw.biz/ wszystko jest dokładnie opisane, zarówno jeśli będzie chodzić o warunki finansowania jak też niezbędne zabezpieczenia.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY