Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Uprawnienia wymagane do ciągnięcia przyczepy kempingowej

Razem z przystąpieniem do Unii Europejskiej, zmieniły się nieco przepisy regulujące ich sprzedaż. W głównej mierze dzisiaj mogą być rozprowadzane tylko i wyłącznie takie haki, jakie mają całkowitą homologację europejską. Kupując hak holowniczy do przyczepy kempingowej, należałoby zapoznać się z oznaczeniami, na nim zawartymi – jeżeli chodzi o kempingową, przekonaj się na wypożyczalnia kamperów poznań. Każdy hak, jaki posiada homologację ma bo nadrukowaną małą literkę e i numer kraju, w którym homologacja została wykonana.

Też na terenie stworzonego przez nas kraju, mogą być od momentu wejścia do Unii, wyprzedawane haki, jakie posiadają taką homologację. Zanim jednak zdecydujemy się na zakup wskazanego haka, warto wcześniej dowiedzieć się, jaki jego typ będzie właściwy dla prowadzonej przez nas przyczepy kempingowej.

W punktach sprzedaży z częściami motoryzacyjnymi haki nie są tak ogólnodostępne, jak może nam się wydawać. Z reguły są one sprowadzane na wyjątkowe zamówienia konsumentów. Skutkiem tego nieraz warto poszukać firmę, jaka jest zarówno producentem, jak i dystrybutorem tego typu urządzeń. Możemy wyróżnić trzy rodzaje haków holowniczych. Główny z nich jest montowany do wozu na stałe.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY