Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Użyteczne zasłony spawalnicze od wytwórcy Kiner

Praktyczne zasłony spawalnicze od producenta Kiner to przezroczyste przegrody ochraniające otoczenie stanowiska spawalniczego przed niekorzystnym oddziaływaniem promieniowania IR a także ultrafioletowego, jakie jest wyemitowane przez łuk spawalniczy. Spora minimalizacja światła odbitego podwyższy bezpieczeństwo spawacza oraz podnosi komfort jego pracy.

Zasłony spawalnicze ochraniają także przed promieniowaniem świetlnym te osoby, które są niewyposażone w środki i ubrania spawalnicze, a przebywają blisko stanowiska spawalniczego. Oferowane przez producenta zasłony spawalnicze mają 2 krawędzie wzmocnione na górnej oraz dolnej części zasłony. Są one podwójnie złożone oraz zespolone cieplnie. Na górnej krawędzi zrobione są wzmacniane otwory, służące do zawieszenia zasłon na hakach stalowych. Klienci mogą dobierać wyroby z asortymentu lub mają możliwość zdecydować się na zasłony wykonane na indywidualne zamówienie.

Wyroby te spełniają uzgodnienia normy PN – EN ISO 25980:2014. Taki typ folii spawalniczej jest na stale oznaczony. Nie można tego znacznika usuwać lub zmieniać. Oznakowanie złożone jest z numeru normy, nazwy wytwórcy, dystrybutora lub importera oraz daty wyprodukowania. W ten sposób oznakowana kotara spawalnicza posiada gwarancję przydatności w trakcie spawania. Na stronie producenta można znaleźć praktyczne porady związane z montażem i sposobem zastosowania zasłon spawalniczych. Dlatego dobrze jest się z tym zaznajomić.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY