Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Zakład kamieniarski GRANMAL: profesjonalne wykonywanie płyt nagrobkowych

Ogromny wybór nagrobków tradycyjnych i nowocześnie zaprojektowanych to jeden z znaczących elementów rozpoznawczych zakładu kamieniarskiego GRANMAL. Zwłaszcza zaś zakład taki realizuje zlecenia odwołujące się do nagrobków na zamówienie, wykonywanych według projektów spersonalizowanych. Dzięki temu rodziny mogą upamiętnić osoby zmarłe dokładnie w ten sposób, jak sobie założą. Naturalnie, GRANMAL udostępnia też wzornik odnoszący się do nagrobki kielce, aczkolwiek zleceniodawcy mogą zadecydować, czy interesuje ich wykonanie zlecenia specjalnego.

Pomniki cmentarne z granitu i z marmuru dostępne są w dużej palecie kolorystycznej, a kamień na ich zrobienie sprowadzany jest z wielu zakątków świata. W dodatku można też liczyć na ogromny wybór ozdób: krzyży, tablic, napisów oraz wzorów kamiennych. Osobiście producent nagrobków kielce proponuje doradztwo w obrębie wyboru stosownego wzoru pomnika, materiałów oraz sposobu wykończenia.

Co więcej, już po realizacji zamówienia zamawiający otrzymają informacje na temat tego, w jaki sposób zadbać o nagrobek. Nagrobki zrobione przez GRANMAL cechuje oryginalne zdobnictwo, poczucie estetyki a także duża troska o detale. Z tego względu na ich realizację decydują się zamawiający nie tylko z Kielc, ale także z okolicznych miast. Obszerna propozycja sprzedażowa firmy zawiera: nagrobki nowoczesne, nagrobki pojedyncze, nagrobki ekskluzywne, nagrobki podwójne a także rzeźby.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY