Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Zalety domów szkieletowych, które buduje marka HAUSm2

Walory domów kanadyjskich, jakie stawia marka HAUSm2 są niemałe. Głównie budynki te zbudowane są na bazie modernistycznych technik. W efekcie nie ma niebezpieczeństwa, iż okażą się wadliwie wykonaną konstrukcją. Następnie, istotne jest to, że są to domy przyjazne środowisku, gdyż znacznie więcej osób zwraca na to uwagę. Inne osoby sugerują się również tym, że każdy tego typu dom jest łatwy do utrzymania, ze względu na wdrożone rozwiązania konstrukcyjne. Dom o budowie modułowej jest tańszy w ogrzaniu w opozycji do domów, jakie wybudowane są techniką tradycyjną, co jest kolejnym motywem przekonującym do zdecydowania się na taką koncepcję.

Wynika to z tego, że wykorzystane są w budowli duże ilości materiałów służących izolacji w ścianie a także w dachu. Sporo inwestorów, jacy już zdecydowali się na wybudowanie domu z marką HAUSm2 chwali to, iż są to budynki wykonane na bazie sprawdzonych technologii oraz surowców wysokiej jakości. Firma od ponad 10 lat zajmuje się takimi realizacjami jak dom szkieletowy i ma już w portfolio ponad 250 projektów. Każdy projekt firmowy może być dopasowany do wymagań klienta, co też jest zachęcające do współpracy. Z tego względu firma ma tak dużo poleceń na rynku, tym bardziej na terenie województwa śląskiego.

Wiodące atuty wykonanych domów to: solidna konstrukcja z drewna odporne na zaginanie o wartości 24 MPa, poszycie ścian z zewnątrz z płyty której przekrój ściany spełnia wymagania NRO, stolarka okienna PVC 3 szybowa oraz zastosowane do jej montażu taśmy wewnątrz i na zewnątrz, ocieplanie w ścianie oraz w poszyciu dachowym o łącznej grubości po 30 centymetrów, fasada wykończona w tynku, pokrycie dachu z blachodachówki, rynny PVC, folie izolujące przed wiatrem oraz paroizolacyjne, posiadające bardzo imponujące czynniki, a także instalacja wentylacyjna obiektu zrobiona z wykorzystaniem systemowych kominów albo kominków wentylacyjnych. Układ obiektu a także rozmiar konkretnych wnętrz przystosowane są do wymagań inwestorów.

+Tekst Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY