Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Zapewniające bezpieczeństwo skórze, laserowe zamykanie naczynek w Poznaniu

Profesjonalna depilacja laserowa wykonywana w klinice urody Mona Lisa umożliwia bezzwłoczne oraz bezbolesne pozbycie się niepotrzebnego owłosienia. Jest to umożliwione, ponieważ do zabiegu użyty jest unowocześniony laser Light Sheer Desire. Ten model diodowy jest maksymalnie bezpieczny dla skóry. Gwarantuje bezzwłoczną likwidację niepotrzebnego owłosienia, jak i utrzymanie gładszej skóry bez włosów. Z uwagi na to, iż moc lasera jest duża, to depilacja laserowa Poznań jest wyjątkowo efektywna.

Precyzyjność zabiegu jest rezultatem tego, iż okres trwania impulsu jest długi. Wydepilowana powierzchnia skóry jest szybko schłodzona, na co oddziałuje specjalnie zastosowany system ochładzania ChillTip. Natomiast, za szybkie przeprowadzenie zabiegu będzie odpowiadać opatentowany system podciśnienia High – Speed Integrated Technology. Depilację przeprowadza wykwalifikowany zespół, wobec czego pacjentki i pacjenci, jacy z nich skorzystają nie mają podstawy do przejmowania się, że coś byłoby wykonane nieprawidłowo. Na stronie salonu opublikowany jest kosztorys.

Depilacji laserowej mogą zostać poddane takie części ciała jak: twarz, tułów, kończyny górne, czy kończyny dolne. Światło lasera jest w trakcie zabiegu częściowo pochłaniane przez strukturę mieszków włosowych, zawierających grupę pigmentów. Zmiana takiego światła w ciepło doprowadza do zniszczenia elementów włosków odpowiedzialnych za ich rośnięcie. To natomiast jest w stanie zniszczyć mieszki włosów i doprowadza do trwałej utraty włosów. Przed depilacją klienci poinformowani są o wskazaniach i przeciwwskazaniach.

 

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY