Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Jakie są najważniejsze etapy tworzenia strony internetowej

Nawet najprostsza strona internetowa będzie wymagała należytego rozplanowania, wykonania a później uruchomienia. Z tego też powodu jeśli ktoś będzie planował taką zrobić dla firmy, to powinien wiedzieć, z czego będzie się składał cały proces. Po pierwsze trzeba poszukać kogoś, kto zajmie się wszystkimi pracami. Zrobić to można przy wykorzystaniu wyszukiwarki, po podaniu w niej słów sklep internetowy dostanie się listę linków do przeglądnięcia. Projektowanie strony należy rozpocząć od szczegółowego określenia swoich potrzeb i oczekiwań.

W oparciu o tę wiedzę do przygotowania będzie wstępny zarys budowanego serwisu wraz z ustaleniem funkcjonalności. Na tym etapie ustala się również zakres niezbędnych prac jakie trzeba wykonać i koszty, jakie będą się z tym wiązać. Jeżeli zapadnie decyzja o dalszych pracach, to trzeba wszystkie ustalenia spisać dokładnie, umowa zawierająca zakres prac, termin oraz cenę to ważna rzecz jakiej nie należy pomijać. Po podpisaniu umowy wykonawca zapewne przystąpi do realizacji prac.

Z jednej strony do przygotowania będzie graficzna oprawa, a z drugiej programiści zaczną przygotowywać wszystkie potrzebne funkcje oraz konfigurować wszystko wstępnie. Ten etap trwa dopóki wszystko nie zostanie w pełni gotowe, ale też dokładnie przetestowane i sprawdzone. Dopiero wtedy można planować produkcyjne uruchomienie strony i udostępnienie jej w sieci. W niejednym przypadku na tym współpraca się nie kończy, bo strona będzie rozbudowywana o następne funkcjonalności.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY