Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Jakie zalety i wady posiadają wybielające paski

Zęby w idealnie białym kolorze są marzeniem wielu osób. Lecz nieodpowiednia higiena, papierosy czy też picie kawy w większych ilościach sprawiają, że do prawdziwej bieli jednak trochę brakuje. Z tego też powodu dużym zainteresowaniem cały czas się cieszą różnego rodzaju wybielające zabiegi, wykonywane w gabinetach stomatologicznych. Jeśli jednak ktoś miał nie będzie na taki zabieg finansowych możliwości, to zdecydować się na przykład może na użycie wybielających pasków.

Ta technika również się cieszy sporym zainteresowaniem, przede wszystkim ze względu na znacznie niższą cenę i łatwość stosowania. Zanim się jednak sięgnie po tę metodę, to należy zapoznać się dobrze z techniką wybielania i ewentualnymi zagrożeniami. Jeśli taki zabieg zostanie nieprawidłowo wykonany, to można się narazić na różnego rodzaju problemy. Paski do tej metody wykonane są z tworzywa sztucznego, jakie zostało nasączone substancjami chemicznymi. Przeważnie jest to nadtlenek karbamidu albo nadtlenek wodoru, oba są silnymi utleniaczami. Paski należy nakładać regularnie na zęby, dokładnie je dociskając.

Całe wybielanie trwa między do kilku tygodni, a rezultaty powinny się później utrzymać przez kilka miesięcy. Jak więc widać samo stosowanie wcale nie jest trudne, wymaga jedynie regularności i dokładności podczas nakładania pasków. Przeważnie metoda ta nie powoduje żadnych poważnych skutków ubocznych, lecz w razie jakiś wątpliwości należy skonsultować wszystko ze swoim stomatologiem. Dokładność ma o tyle znaczenie, że jeśli paski dobrze się nie będą stykały z zębami, to pojawić się mogą mniej wybielone miejsca, często bardzo widoczne nawet z większej odległości.

Poza tym używany na takich paskach preparat jest mocny, dlatego trzeba zachować dużą ostrożność i z pewnością unikać dotknięcia języka i dziąseł. Spowodować to może różnego rodzaju podrażnienia, a nawet poważniejsze uszkodzenia. Więcej w temacie działania tych pasków można przeczytać na różnych internetowych stronach, które się znajdzie na przykład wpisując w wyszukiwarce hasło paski wybielające crest.

+Tekst Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY