Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Liposukcja i inne zabiegi dla pięknego ciała – zobacz, co należałoby wybrać

Dawniej każdy z nas próbował się odchudzać, niemniej jednak nie u każdego było widać wyniki. Lata ćwiczeń, mogą dać takie wyniki, jakie byśmy chcieli, niemniej jednak czasem jest tak że rezultat niepożądany z jakim ludzie się spotykają to zwisająca cera na brzuchu. Jedynym sposobem na pozbycie się tej skóry jest operacja napięcia skóry, oraz usunięcie bezcelowej ilości. To jest kolejny zabieg chirurgi plastycznej, na jaką piszą się naturalnie takie osoby.

Niemniej jednak nie tylko, także do operacji plastycznych, uznajemy zabieg odsysania tłuszczu – to pod każdym względem nieinwazyjna i bezpieczna metoda zamykania nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz cellulitu – więcej na domenie https://www.wrosinski.pl/zabiegi/liposukcja/. Zabieg wykonywany jest przy użyciu urządzenia, które działa w oparciu wykorzystująca współbrzmienie fal dźwiękowych oraz fal ultradźwiękowych. Napięte fale dźwiękowe nadawane przez głowicę o rosnącym ciśnieniu wywołują mikro eksplozję i wywołują szereg przydatnych zmian. Najważniejsze wyniki zabiegu: rozbijanie komórek tłuszczowych, uaktywnienie działania układu limfatycznego, poprawniejszy drenaż płynów.

Uzupełnieniem fal dźwiękowych są ultradźwięki nadawane na skórę przez głowicę Ultrasounds LF, jaka powoduje rozpuszczenie rozbitych wcześniej tkanek tłuszczowych. Zabieg jest w pełni bezbolesny oraz nie żąda hospitalizacji. Żeby przyniósł wyczekiwane rezultaty, tkanka tłuszczowa powinna mieć grubość co najmniej 2 cm, skutkiem tego zabiegu nie wykonuje się na twarzy oraz szyi. W przypadku kolosalnej warstwy tłuszczu (otyłości) wymagane jest powtarzanie zabiegów – maksymalnie 10 razy. W rezultacie cera jest znacznie bardziej napięta, bez cellulitu i z wyraźnym ubytkiem komórek tłuszczowych.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY