Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Usługi okulistyczne oferowane w klinice weterynaryjnej VET w Starych Babicach

Usługi okulistyczne oferowane w lecznicy VET w Starych Babicach obejmują sporo zabiegów. Tak kompleksowe ukierunkowanie, jakie ma psi okulista warszawa wynika z niemałego stopnia jego kwalifikacji oraz stałego doskonalenia się pracowniczego. W głównej mierze wykonywane są zabiegi chirurgiczne z wykorzystaniem innowacyjnego mikroskopu operacyjnego, jakie poprzedzi pełne badanie przedniego oraz tylnego odcinka gałki ocznej. Zwierzęta mają również zrobione pozostałe testy diagnostyczne, powiązane z badaniem ilości wydzielanych przez psa łez, a także z drożnością kanałów nosowo – łzowych. Dodatkowo, przychodząc do podanej lecznicy z pupilem można również liczyć na pełne zbadanie całej kondycji zdrowotnej.

Czworonogi będą mieć również zapewniony nieinwazyjny pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego, z użyciem nowoczesnego tonometru. Weterynarz okulista diagnozę wykonuje wykorzystując nowoczesny oftalmoskop bezpośredni i pośredni plus z lampy szczelinowej z opcją zapisywania obrazu. Personel posiada dyplomy okulistyczne zgodne ze światowymi standardami, co od razu wzbudzi poziom zaufania wśród właścicieli psów. Jeżeli będzie to konieczne, zrobiona jest elektroepilacja rzęs a także zapisane są specjalistyczne medykamenty z zakresu okulistyki. Jako że placówka działa przez 7 dni w tygodniu, to umożliwiona jest bezzwłoczna pomoc, jeżeli okaże się to niezbędne.

+Artykuł Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY