Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Wakacyjny odpoczynek nad Bałtykiem – wypożycz kamper

Zawsze oszałamiały mnie góry. Były dla mnie nieodkrytą kartą, która coraz bardziej staje się tajemnicza. Najwspanialsze wakacje, jakie przeżyłam były w tamtym roku. Pojechałam do Zakopanego. To najlepsze miejsce na Ziemi! Nie umiem jeździć na nartach i w ogóle nie ubóstwiam zimy, jednak za to wolę lato, ponieważ wtedy można dużo zwiedzać oraz niesłychanie dużo się nauczyć – przetestuj przyczepa campingowa.

Stale poznając oryginalne miejsce przygotuję się do aktywnego zwiedzania. Tak samo było tym wraz. Tuż po tym jak zadomowiłam się w hotelu wybrałam się na Gubałówkę. Kolejka torowa liniowa była trochę zatłoczona, niemniej jednak jazda była przyjacielska. Na szczycie ujrzałam piękny pejzaż Zakopanego. Wówczas zakochałam się w tym miejscu. Spędziłam tam parę godzin rozmyślając i napawając się krajobrazem.

Było to nadzwyczaj relaksujące. Przed zjazdem na dół postanowiłam coś zjeść, przez co skierowałam własne działania do bufetu na Gubałówce. Prawdziwie góralskie jedzenie było pyszne. Kiedy zjechałam na dół, stwierdziłam, że wolno czasami być szaloną na całego. Przed Gubałówką na placu stał duży żuraw oraz ujrzałam, iż ludzie skaczą na linie. Pomyślałam, czemu mam nie posmakować.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY