Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Czy warto kupić wtryskiwacze po regeneracji

Silniki wysokoprężne mają wiele zalet, dlatego też bez przerwy są wybierane przez klientów. Ale jeśli ulegnie coś w nich poważniejszej usterce, to liczyć się trzeba z naprawdę wysokimi kosztami, dochodzącymi niekiedy do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Takie usterki między innymi mogą dotyczyć wtryskiwaczy, co skutkuje problemami z równą pracą silnika. Całkiem nowe wtryskiwacze do diesla są bardzo drogie, ponieważ nie ma do nich zamienników, i trzeba je kupować wyłącznie w autoryzowanych serwisach.

Przy starszych samochodach czasami takie wtryski kosztować mogą więcej niż wynosi wartość auta, z tego też powodu szuka się jakiś innych sposobów. Jednym z nich jest regeneracja, jaka w większości przypadków umożliwi przywrócenie oryginalnych parametrów, a co za tym idzie możliwość jazdy przez wiele kolejnych lat. Lecz nie w każdym przypadku elementy te są do zregenerowania, z uwagi na zbyt duże uszkodzenia.

W takim przypadku można poszukać takich wtrysków po regeneracji w jakimś sklepie, przy pewnym szczęściu może się je udać sprowadzić na następny dzień. W przypadku takiego zakupu bardzo dokładnie trzeba określić co się chce, podając przykładowo numer w formie 0445110564 dzięki temu uniknie się pomyłki. Duże znaczenie ma także to, ile wtryskiwaczy będzie do kupienia, a to okazuje się dopiero po rozłożeniu silnika. W pewnych przypadkach wystarczy wymienić jedynie parę tych, które zużyły się najbardziej, ale są też przypadki, że trzeba to zrobić ze wszystkimi.

+Artykuł Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY